Pozwól sobie na zamówienie narożnego terrarium na wymiar.

Dzisiaj także Ty możesz sobie pozwolić na zamówienie dekoracyjnego, roślinnego, narożnego terrarium na wymiar ! Wszyscy wiemy, że możliwość zaprojektowania i budowy domu wg własnego uznania jest już od dawna dość powszechne, prawda ? Co więcej, również zaaranżujesz i umeblujesz pokoje na wymiar do potrzeb swoich, rodziny a także rozkładu pomieszczeń. Stolarze wykonują meble nie tylko na wymiar, ale także pod nasze własne unikalne wymagania i pomysły. Terrarium lub akwarium nie muszą być dłużej osobnym meblem odstającym od linii i stylu aranżacji wnętrza, z pewnością.

Wymyśl i wyczaruj, czyli projektowanie i produkcja spersonalizowanego terrarium tropikalnego.

Zamawiam szkło cięte z dokładnością do 1mm. Godny uwagi jest szeroki zakres grubości oszklenia zapewniający możliwość realizacji praktycznie dowolnych kształtów i rozmiarów zbiorników, gablot i akwariów, w tym także narożne terrarium. Frezowanie laserowe formatek z kolei umożliwia elastyczną i dowolną konfigurację zawiasów frontów gabloty oraz otworów technologicznych. Podkonstrukcje nośne są spawane również na wymiar dla każdego projektu indywidualnie. Jak to powiadają ambitnie – sky is the limit. Dzisiaj także i terrarium na wymiar w Twoim domu lub biurze.

Technologia w służbie każdego paludarium lub wiwarium na wymiar.

Tak więc, projektowanie na wymiar nie ogranicza się jedynie do wymiaru przestrzennego. Oprócz doboru gabarytów szklanego terrarium do architektury – projektuję także instalacje technologiczne. Zatem dopasowuję je na wymiar do możliwości również lokalowych i potrzeb samego Inwestora lub Użytkownika. Oczywiście na etapie projektowania instalacji nowo budowanego domu zaplanuję doprowadzenie i odprowadzenie mediów. Dalej, wentylację mechaniczną mogę wprowadzić do zbiornika paludarium lub wiwarium zarówno od góry jak i od dołu. Właściwie to bez znaczenia tak długo jak rozważamy napowietrzanie wymuszone i regulowane.

Jeśli nie można z lewej to rozważmy z prawej – czyli nie ma rzeczy niemożliwych.

Niestety nierzadko występują poważne ograniczenia uniemożliwiające klasyczne rozwiązania, i co wtedy ? To właśnie na tym polega projektowanie i wykonawstwo terrarium na wymiar, aby opracować i wdrożyć alternatywne rozwiązania. Jeśli jest problem z odległością lub spadem kanalizacji, zawsze mogę zaprojektować jednostkę podniesienia ciśnienia. Jeśli pomieszczenie techniczne jest oddalone wtedy rekomenduję kanały pod podsadzką. Natomiast w przypadku realizacji zadania w istniejącym obiekcie, tj. bez możliwości uzyskania wygodnych rozwiązań automatycznych – wtedy zaproponuję semi-automatyczne systemy.

Projektowanie i zakładanie narożnych terrariów roślinnych na wymiar.

Więcej informacji oraz szczegóły realizowanych projektów terrariów tropikalnych oraz akwariów roślinnych będę systematycznie umieszczał na Blogu.

 

Oprócz projektowania terrariów na wymiar realizuję także wykonanie akwariów na zamówienie:

https://www.natureinhouse.com/2023/04/02/budowa-akwarium-narozne-wielostronne/

 

A jeśli chcesz zobaczyć film jak może wyglądać terrarium roślinne lub zdjęcia samych roślin – wtedy zapraszam na Social Media:

https://www.instagram.com/p/CmeYsYhOF9c/

https://www.facebook.com/reel/1602100923629920/

C10. Narożne terrarium na wymiar. Wiwarium roślinne idealną dekoracją i rozświetleniem ciemnego korytarza, holu.

Koncepcja narożnego szklanego terrarium roślin tropikalnych na wymiar do holu lub lobby.